Adele ka performuar në skenën e Grammy Awards me këngën ‘All i Ask’.

Ylli është shfaqur elegante dhe e dobësuar më shumë se në paraqitjen e saj të fundit, por disa probleme teknike në audio kanë shkatërruar performancën e saj.

Zëri është ndërprerë, më pas është ngritur dhe ulur sërish, duke shpërqëndruar këngëtaren për një shumë se një herë.

Në sallë pavarësisht kësaj ajo është përshëndetur me një duartrokitje të ngrohtë nga kolegët.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: