GRAMSH

Një makinë e një efektivi të policisë është djegur gjatë orevë të natës. Automjeti tip ‘Benz’ me targë GR1700B është  në pronësi të shtetasit me iniciale Y.T. punonjës pranë Komisariatit të Policisë Gramsh.
Sipas burimeve të BalkanWeb automjeti ka qenë i parkuar pranë banesës së efektivit në lagjen ‘Sporti’.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ende nuk dihen shkaqet e djegies së automjetit. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë si dhe ato të kriminalistikës të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngarjes.

(BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb