GRAMSH

Bilanci i shpërthimit të granatës së vjetër në Gramsh është mbyllur vetëm me një viktimë.
Gazetari Fatmir Popja raporton për BalkanWeb se 5- vjeçari tjetër i plagosur ka shpëtuar pasi është dërguar në kohë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë shoku i tij, 6- vjeçari me të cilin po luanin bashkë në oborrin e banesës me granatën e vjetër ndërroi jetë rrugës për në spital.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb