Granit Xhaka dhe bashkëshotja e tij Leonita kanë njoftuar se së shpejti do të bëhen prindër.

Futbollisti me origjinë shqiptare përmes një fotografie të publikuar në Instagram ka njoftuar së së shpejti do të bëhet baba, shkruan lajmi.net.

Janarin e vitit që shkoi çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë dhe tani pritet ta fitojnë epitetin prindër.

Nëpërmjet një fotoje në Instagram, ku tregon barkun e bashkëshortes shtatzëne, 26 vjeçari komenton ‘Mami dhe babi po presin per ty’.

da.xha/BalkanWeb)

 

View this post on Instagram

 

Mommy & Daddy waiting for you ???

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb