Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka ka shtuar aktivitetin e tij në rrjetet sociale.

Së fundmi futbollisti ka ndarë në rrjetet sociale nje foto ku shfaqet me te dashuren në shtrat.

Në foton e publikuar në Instagram ai shfaqet së bashku me të dashurën Leonita.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: