Superylli shqiptar i futbollit, Granit Xhaka që luan për klubin e futbollit të Arsenalit në Londër, po shijon jetën në Angli por pavarësisht angazhimeve, stërvitjes dhe ndeshjeve, ai nuk e lë pas dore të dashurën e tij.

Vetë Xhaka ka publikuar fotografitë që i kanë realizuar mediat angleze e ku shihet ai me të dashurën e tij e cila duket jashtëzakonisht seksi e veshur në të zezë.

I veshur në të zezë plot stil është edhe Xhaka që buzëqesh teksa dorë për dore me të dashurën drejtohen drejt një vendi për të kaluar kohë të bukur në prag të Krishtlindjeve.

Xhaka prej disa kohësh po shijon jetën e tij në Angli me të dashurën. Ai është titullar për ekipin e tij dhe për kombëtaren e Zvicrës.

Christmas evening ☃️??

A photo posted by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Christmas evening ☃️??

A photo posted by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: