GREQI

Dy persona përfunduan në pranga e policisë greke të Kosturit pasi u kapën me 26 kg marijuanë në automjet.
Janë arrestuar shoferja 36- vjeçare greke dhe pasagjeri shqiptar. Gazetarja Shpresa Dine raporton se automjeti vinte nga kufiri i gjelbër dhe brenda tij u gjet droga e vendosur në 25 pako so dhe 2 celulare dhe 2 karta SIM.

55a9250c 6c45 4021 9a11 06715ba17a7b
55a9250c 6c45 4021 9a11 06715ba17a7b
8054a058 22e8 4873 B322 C07abaf79651
8054a058 22e8 4873 B322 C07abaf79651

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb