Shënohet një episod i dhunshëm në burgun Koridhalo të Greqisë, sot herët në mëngjes.

Mediat greke raportojnë se një i burgosur shqiptar sulmoi rojen e turnit dhe e qëlloi disa herë me një shufër hekuri.

Roja u dërgua në spital për kurimin e plagëve, me të paktën 8 qepje, bëhet e ditur në median greke. I burgosuri shqiptar ishte nën ndikimin e lëndëve narkotike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb