GREQI

Greqia ka shënuar tashmë 200 viktima nga COVID-19 prej fillimit të pandemisë. Dy viktima u shënuan paraditen e sotme, përkatësisht një 85- vjeçare në Mytilene dhe një 90- vjeçar në Selanik.

Teksa po ashtu edhe viktima e 200-të nga COVID-19 ishte po në Selanik, një 75- vjeçare në terapi intensive në spital me disa sëmundje bashkëshoqëruese.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb