Greqia është goditur sërish nga një tërmet ditën e sotme.

Vetëm pak minuta më parë një lëkundje e re u regjistrua në Heraklion, Kretë.

Dridhja ishte 3.4 në shkallën Rihter dhe 5.4 kilometra e thellë.

Më parë, një tërmet me madhësi 4.8 të shkallës Rihter tronditi rajonin ku u regjistruan dëme të mëdha materiale.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: