GREQI

Greqia regjistron 3 raste të reja e me COVID-19 teksa viktimat kanë shkuar në 171. Tashmë i numrit të të infektuarve në Greqi ka shkuar në 2 mijë e 876.

Lajmi i mirë është se 99 pacientë kanë dalë nga terapia intensive kurse Greqia vijon me numrin e lartë të testimeve teksa ka shkuar në 151 mijë.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb