Antonio Griezmann ka dhënë konferencën e parë si lojtar i Barcelonës pas klubi katalanas depozitoi këtë pasdite shumën prej 120 milionë euro në arkat e Atletico Madridit.

” Ka ardhur koha për një  sfidë të re, një destinacioni të ri “, shpjegoi ai në një video të bërë nga klubi në rrjetet sociale.”

“Në fund, rrugët tonau kryqëzuan. Do të jap gjithçka për fanellën e Barcelonës me gjithë angazhimin dhe përkushtimin tim . Është momenti ynë, është rruga jonë”, shprehet Griezmann.

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: