Policia e Vlorës njofton se një burrë ka vënë alarmin në komisariat, pasi i ka ikur nga shtëpia, gruaja dhe vajza 2 vjece.

Burri tha se ka humbur kontaktet me familjarët, duke kërkuar ndihmë për rastin.

Njoftimi i policisë:

Vlorë, ditën e djeshme është paraqitur shtetasi R. D, i cili ka bërë kallëzim se në datën 08.08.2020, bashkëshortja e tij bashkë me vajzëm e tyre 2 vjeçare janë larguar nga banesa dhe nuk ka mundur të lidhet më me ta.

Po punohet për gjetjen e tyre.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb