Modelja e njohur nga Kanadaja, Hailey Bieber njihet si e gruaja e këngëtarit të njohur Justin Bieber.

Ata janë të lidhur nga viti 2018 dhe vazhdimisht shfaqen së bashku madje paraqiten mjaft të dashuruar me njëri tjetrin.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet në formën më të mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb