Producentja e njohur shqiptare Vjosa Berisha, ka ndërruar jetë pasi luftoi me një sëmundje të rëndë. Lajmin e bëri të ditur bashkëshorti i saj Fatos Berisha në rrjetet sociale.

Vdekja e saj i i ka prekur të gjithë miqtë dhe të afërt të familjares ku shumë prej tyre kanë reaguar të tronditur nga lajmi në rrjetet sociale.
Një prej tyre është dhe këngëtarja Dafina Zeqiri e cila nëpërmjet një InstaStory ajo ka publikuar bisedën e saj të fundit me Vjosën dhe krahas saj shkroi: “U prefsh në paqe o njeri i bukur”.

Artistja duket se ka qenë në dijeni të sëmundjes me të cilën po luftonte Berisha pasi në mesazhet me të shihet dhe reagimi i këngëtares nga lajmi.

“Vazhdo të shkëlqesh. S’po gjej fjalë si për nënën time, sa të forta jeni dhe si nuk e tregon si ke qenë apo je lënduar. Gruaja është fuqi”– ka shkruar Dafina ndërsa Vjosa është përgjigjur: “Bash femra është një burim fuqie dhe e do të bëhet më e mira”./panoramaplus

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb