SHBA – Për të përballuar dhimbjet e lindjes, kjo grua ka nisur të kërcejë në korridorin e spitalit, në notat e këngës “Whip-Nae Nae” të Silento. Ngjarja ka ndodhur në një spital në Georgia të SHBA. Videoja e kërcimit është publikuar në faqen “Ob/Gyn & Midwife Associates” në “Facebook” , prej ku mësohet se vetëm pas pak orësh gruaja ka sjellë në jetë një vajzë që peshonte 4 kilogramë.

(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb