Disa vajza janë përfshirë në një sherr mes tyre, gjatë një ndeshjeje futbolli në SHBA.

Incidenti është regjistruar nga mediat, ku shihen disa vajza të paidentifikuara ende duke u përleshur mes tyre, madje duke mos kursyer as përdorimin e gotave me pije gjatë përleshjes, apo shkuljen e flokëve.

Meshkujt e pranishëm, shihen me telefonë në duar e duke filmuar të gjithë skenën.


Ajo që ka bërë habi në media, është fakti që sigurimi i stadiumit ndërhynë me shumë vonesë, vetëm atëherë ku në konflikt u përfshinë dhjetëra persona.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb