Grushti i Will Smith ndaj Chris Rock gjatë mbrëmjes së Oscar 2022 ka bërë xhiron e botës. Gjesti i aktorit, i bezdisur nga batuta e showmanit për bashkëshorten e tij Jada Pinkett, tashmë është bërë edhe një pikturë murale.

Artistja Eme Freethinfer ka riprodhuar skenën në një pjesë të Murit të Berlinit, duke përdorur ironinë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në kokën e Chris Rock, që merr shpullën shkruhet në anglisht ‘Jeta ime fantastike në rrjetet sociale’, ndërsa në atë të Will Smith që jep goditjen shkruhet ‘Jeta reale’.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb