Leo Messi ka shënuar golin e parë me fanellën e PSG’së.

Messi ka shënuar ndaj Manchester Cityt pas 76 minutave lojë. Goli i Messit e ka thelluar avantazhin e PSG’së ndaj Manchester Cityt në 2 me 0.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: