Gwyneth Paltrow ka organizuar një dinner Party me temë: Të gjitha pa make-up.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në këtë event kanë marrë pjesë shumë personazhe të famshëm të gjitha mikesha të artistes 47 vjeçare.

Gwyneth ka dashur ti ndajë foto e mbrëmjes në rrjetin social ku shfaqet me Demi Moore, 57 vjec, Kate Hudson 40, Rachel Zoe 48 dhe e fejuara aq shumë e përfolur e Keanu Reeves Alexandra Grant…

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb