Britney Spears ka zbuluar se po merr ilaçe të reja dhe ka folur për prirjen e saj për të agjëruar në mënyrë që të qëndrojë në formë.

Në përditësimet e saj më të fundit në mediat sociale, këngëtarja e Slave 4 U, 39 vjeçare, foli me kënaqësi për përqafimin e lirive të saj të reja pas fitores së konservatorit, duke përfshirë vendosjen e një regjimi shëndetësor për mendjen dhe trupin e saj.

Në një seri postimesh, ajo detajoi ‘gjetjen e mjekimit të duhur’ megjithëse nuk specifikoi pse po mjekohej – si dhe vlerat natyrore që arrin nga agjërimi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo shpjegoi se ishte në një dietë pas Ditës së Falënderimeve dhe vazhdoi duke shpjeguar: “Më e gjata që kam shkuar është 4 ditë duke përfshirë ushqime të lehta këtu dhe atje… Unë isha jashtëzakonisht e uritur në fund, por e bëra. përjetoni lartësinë më të mahnitshme’.
Britney u lirua nga duart e babait të saj në fillim të këtij muaji, në vazhdën e lajmeve, ajo ka dokumentuar liritë e saj të reja, me të fundit duke përfshirë detajet e regjimit të saj mjekësor.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb