Një grua në Xhakartë ka bërë një propozim të padëgjuar më parë. Ajo ka ofruar të shesë shtëpinë e saj për 76 mijë euro, plus një grua brenda.

Wina Lia nga Xhakarta u ka ofruar këtë burrave beqarë. Për të gjithë beqarët kjo është një mundësi e artë sepse oferta është më shumë se e arsyeshme.

Shtëpia me dy dhoma gjumi në Indonezi, e njohur si qendër e artit dhe kulturës japoneze plus gruaja për vetëm 76 mijë euro, mund të jetë vetëm e juaja.

Wina nuk bënte shaka me publikimin e kësaj shpallje, sepse beson se kjo procedurë është tërësisht ligjore.

Këtë ofertë të shtëpisë antike në Sleman, 40-vjeçarja e ka publikuar në të gjitha mediat lokale.
Ajo fillimisht dëshironte të shiste vetëm shtëpinë, por që nga vitit 2000 ka mbetur e ve, ndërsa për këtë kërkoi që ofertën ta bëjë më interesante.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: