Ajo riciklon veshjet e saj por edhe befason. Nëse në ditëlindjen e vjehrrit të saj, princit Carlo kishte përdorur një fustan të bardhë dhe blu serioz, për festimet e 75 vjetorit të D-Day Kate Middleton thyen protokollin duke i dhënë mundësinë vetes të mbajë një fustan me një të çarë të madhe.

Në bashkëpunim me erën, dukesha e Cambridge përfundon duke treguar kofshën e saj zbuluar. Me një fustan blu me pika të bardha dhe me kopsa përpara, deri në një farë pike, dhe me këpucë me taka të larta, Kate tregon kofshën poshtë fustanit.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb