Këngëtarja Marsela Çibukaj ka habitur me deklaratën e fundit që ka bërë.


E ftuar në emisionin ‘Thumb’, këngëtarja shqiptare e cila dikur konkurronte në “The Voice”, e më pas iu përkushtuar tërësisht muzikës live ka folur për jetën dhe karrierën e saj.


E pyetur nëse do shkonte me një femër për 1 milion euro, këngëtarja habiti me përgjigjen e saj.


“Qyqa… shkoj edhe me 10 po qe ashtu..”- tha ajo duke qeshur.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: