Në qytezën rumune të Zalau ka mbajtur një mot i pazakontë dhe skena u filmua nga banorë vendas. Breshër me madhësi sa një vezë kanë rënë nga qielli, e madje në disa zona madhësia e tyre shkonte më shumë.

Shiu dhe bora kanë shkatërruar disa makina që ishin të parkuara. Moti me shi, breshër dhe borë nuk ka zgjatur më shumë se 5 minuta. Shikoni pamjet, sesi skena duket sikur është “fundi i botës”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: