Diell, banjo në pishinë, koktail dhe zbavitje me mikeshat. ’Aventurat verore kanë nisur’ shkruan Hailey Baldwin duke postuar disa foto me bikini dhe duke treguar një fizik për tu pasur zili.
Modelja 24 vjeçare duket se ka hyrë në regjimin e plotë veror… por nga bashkëshorti Justin Bieber nuk ka asnjë gjurmë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb