Hailey Bieber po shijon momente relaksuese me bashkëshortin e saj, Justin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja e njohur dhe këngëtari kanë filluar pushimet romantike në bregdet, dhe nuk kishte se si Hailey të mos tregonte trupin e saj të formësuar në bikini.

Modelja e Tommy Hilfiger pozoi vetëm në rroba banjo dhe pa pikë grimi duke treguar bukurinë natyrale për të cilën komentohet shpesh herë.

23 vjeçarja ndonëse nuk tregoi vendndodhjen, ajo bashkë me Justinin udhëtuan për në Utah për të festuar 4 korrikun, ditën e pavarësisë së ShBA-së.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb