Duket se dënimi që u dha dje në mbrëmje Vëllai i Madh banorëve për fjalorin banal dhe fyes për disa ka rënë në vesh të shurdhër, përderisa Luizi sot në një debat me Efin e ofendoi sërish atë.

Në zënkë e sipër Luizi i thotë Efit: “Hajde ha m*t”.

Efi: Kështu vazhdo, je i mrekullueshëm. Ja edukata jote!

Ndërkohë situata nuk ju ka pëlqyer as banorëve të tjerë, të cilët thonë se për faj të Luizit do penalizohen të gjithë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: