TIRANE – Në faqen “Jeta osh qef” është publikuar një video, e siguruar nga kamerat e sigurisë, që tregon momentin kur një i ri vjedh një shishe Whisky.

Ngjarja ka ndodhur në një market pranë Librit Univeristar në Tiranë, ku hajduti ka marrë një shishe Johnnie Walker Blue me vlerë 2,400 lekë të reja. Për këtë rast pronari i marketit ka bërë kallëzim në Policinë e Tiranës.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: