Hakerat iranianë kanë publikua mbrëmjen e djeshme të dhëna mbi drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Tiranës Muhamet Rrumbullaku dhe udhëtimet e tij.

Të dhëna janë publikuar edhe për nëndrejtorin e Shërbimit Informativ Shtetëror, Olian Kanushi.

“Jemi shumë afër jush. Në vend që të zëvendësoni zyrtarët e një qeverie të korruptuar, mendoni si të reformoni strukturën e korruptuar. Çdo lëvizje dhe intervistë nga liderët e MEK në Shqipëri dhe vende të tjera, do të ketë një pasojë të madhe për qytetarët shqiptarë”, shkruajnë hakerat.

24a3c4d2 Ebeb 4909 B69e 6fd7af592393
24a3c4d2 Ebeb 4909 B69e 6fd7af592393
Eb025ede 0276 4a61 95de Ee32f5422a92
Eb025ede 0276 4a61 95de Ee32f5422a92

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb