Fjolla Morina superbombastike në fotot e fundit në rrjetet sociale. Siç duket kjo është ‘hakmarrja’ e ëmbël pas ndarjes nga biznesmeni Fisnik Syla.

Këngëtarja shfaqet e veshur në mënyrë provokative, e gjitha në të zezë, dhe me një dekolte shumë bujare, ku thuajse ekspozon gjithçka. “Hey”, -ka vendosur të përshëndesë Fjolla me këto poza.

Fjolla i dha fund martesës së saj me biznesmenin para disa muajsh, ndërsa mes tyre ka pasur herë pas herë ironi dhe përplasje në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: