Është shkarkuar apo është dorëhequr. Presidenti i Tiranës, Refik Halili nuk ka dashur të sqarojë asgjë në lidhje me largimin e Nevil Dedes nga pankina bardheblu, teksa ia ka kaluar topin teknikut. Ky qëndrim i numrit njëtë klubit është një mburojë financiare.

5. Halili Nuk Dorezohet Presidenti I Tiranes Flet Pas Derbit, Titulli Objektiv I Vetem
5. Halili Nuk Dorezohet Presidenti I Tiranes Flet Pas Derbit, Titulli Objektiv I Vetem

“Le të flasë i pari Nevili, sepse ju e dini që sa herë flas unë i pari, ka pasoja financiare. Të thotë ai se përse është larguar dhe më pas do të flas unë”, ka thënë Halili, që më pas me ironi i është përgjigjur akuzave se shkak për largimin e trajnerit është ndërhyrja e tij në formacion. “Kam ndërhyrë gjithmonë dhe do të ndërhyj sa herë të më dojë qejfi. Kam 20 vjet me këtë punë dhe gjithmonë janë të njëjtat akuza”, është shprehur presidenti i Tiranës.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: