Halle Berry ka sjellë “verën” në muajin Prill, teksa ka vendosur të marrë rreze dielli buzë pishinës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Aktorja e njohur, megjithëse është 53 vjeç, nuk duket më shumë se 30.

Berry ka ekspozuar në foton e postuar në Instagramin e saj këmbët tepër të tonifikuara.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb