Recete nga znj Eneida
Përbërësit

500 gr mish i grirë
1 qepë
1 thelp hudhër
1 vezë
4 lugë galetë
Kripë/piper i zi/piper i kuq
Domate në feta
Djathë i bardhë
Panine për hamburger
1 qepë e thatë

Për salcën:

2 lugë majonezë
2 lugë salcë kosi
1 lugë mustardë
Hudhra të pjekura
Kripë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: