Të paktën 15 pasagjerë të autobusit në Greqi janë bërë dëshmitarë të një incidenti të tmerrshëm.

Rruga që ata po përshkonin në Selanik, u hap papritur duke bërë që autobusi të përfundonte poshtë.

Fatmirësisht, pasagjerët kanë arritur të dalin pa asnjë problem nga mjeti dhe ndodhen shëndoshë e mirë, shkruajnë mediat greke.

Vlen të përmendet se një incident i ngjashëm ndodhi vitin e kaluar, pikërisht në të njëjtin vend. Shoferi i autobusit, është shprehur se sapo kaloi semaforin dëgjoi një zhurmë të madhe dhe e panë veten të përfundonin poshtë.

“Po mbaja njerëz që po shkonin në fabrikë. Kur mbërrita këtu, ndalova për të marrë dy persona që ishin në stacion. “Në atë moment, rruga filloi të tërhiqej,” tha shoferi i autobusit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: