Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa foto nga radhët e gjata në Pikën Kufitare të Morinës pasi sot është dhe data e rihapjes së kufirit Kosovë- Shqipëri.

Berisha fajëson palët shqiptare dhe kosovare doganore për këto radhë. Ai pretendon se radhët janë mbi 10 kilometra.

 

STATUSI NGA SALI BERISHA

Rradhe mbi 10 km ne Morine te Kukesit. Ju a nxijne jeten udhtarrve ne te dy anet! Turp dhe torture! sb

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb