Pas dorëheqjes nga posti i Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë një mesazh në rrjetet sociale.

Haradinaj shprehet se nuk ka ndarje të Kosovës dhe as Dodik Republikë në Kosovë.

Postimi i Ramush Haradinajt:

Faleminderit të gjithëve. Jeni shumë që më përkrahët këto ditë. Nuk jam ndier vetëm asnjëherë!

Tregun për njohje, e jo ndarjen e Kosovës e as Dodik Republikë në Kosovë!

RH

 (d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb