Populli i Tajlandës është shumë i zemëruar me mbretin e tij, Maga Vajiralongkorn.

Prestigjiozja britanike “Daily Mail”, është përpjekur të rendisë disa nga arsyet. Së pari, shkruan “Daily”, ka të bëjë më mënyrën e veshjes së mbretit, i cili vishet me xhinse me bel të shkurtër, tatuazhe dhe bluza të shkurtra.

E dyta, jeta e shthurur që 68-vjeçari bën. Vajiralongkorn, aplikon një jetë të shthurur, edhe pse ka katër gra, ai ka një “harem” të tërë me balerina.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Maha gjithashtu insiston sistematikisht që oborrtarët duhet të zvarriten në gjunjë drejt tij, urdhëron stafin të qethen “zero”, si dhe ka detyruar një grua të hante nga tasi i qenit, teksa ishte gjysmë e zhveshur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb