Kim Kardashian është cilësuar gjithnjë si një nga femrat më joshëse dhe sensuale, me një numër të madh fansat. Linjat e saj trupore kanë tërhequr gjithnjë sytë e meshkujve, por duket se motra e saj Khloe po i merr “fronin”.

Së fundmi biondja seksi është fotografuar gjatë një daljeje në mbrëmje, veshur me një fustan transparent që i tregonte linjat e trupit qartë, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Edhe pse nënë, Khloe është mjaft e rregullt në aktivitetin e saj fizik, duke bërë palestër çdo ditë, e po ashtu duke ndjekur një regjim të balancuar ushqimor. Megjithatë, në mediat rozë është shkruar gjithmonë se motrat Kardashian kanë bërë mjaft ndërhyrje në trupin e tyre për të përmirësuar dukjen.

 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb