Duka dhe dukesha e Sussex janë në ditën e tretë të turneut të tyre në Afrikë, që do të zgjasë dy javë, së bashku me djalin e tyre Archie.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Markle është shfaqur me një look casual, me një xhaketë xhins apo dhe fustane, të veshura më parë dhe perfekte për stinën dhe i flet të rinjve: Nuk ka rëndësi se në çfarë vendi të botës ndodhesh, nëse jeton në një komunitet të vogël ose në një qytet të madh, të gjithë kanë të bëjnë me një version të ndryshëm të vetë gjërave’.

Gjatë vizitave të tyre atje çifti ka treguar në rrjetet sociale edhe një video të të voglit Archie që shfaqet i qeshur dhe i çmend të gjithë…

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb