Meghan dhe Harry pas lindjes së fëmijës së tyre mund të braktisin Britaninë e Madhe. Këshilltarët e çiftit janë vënë në punë për t’i lejuar të ndjekin jo vetëm pune bamirësie por edhe për të promovuar Britaninë e Madhe, raporton Sunday Times. Destinacioni më i mundshëm mund të jetë Afrika, me shumë mundësi Botswana, Malawia ose Afrika e Jugut.

Sei 63503872
Sei 63503872

Një burim tha për gazetën që mjaft diskutime janë rrugës, por plani është të gjejnë një mënyrë të re për të përdorur fuqitë e  tyre të buta, më shumë mundësi në Afrikë.

Një vendim i tillë mund të merret herët këtë vit, tha gazeta. Harry dhe Meghan kanë qenë më herët së bashku në Botswana, ku edhe mendohet të kenë rënë në dashuri në një udhëtim brenda safarit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb