KOSOVA

Javë e ngjeshur duket kjo për Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi pasi pas angazhimeve për qeverinë e re, takimeve me ambasadorët e fuqive perëndimore apo dhe ndërhyrja kirurgjikale prej gurëve në veshka sot feston 52- vjetorin e lindjes.

Por i biri, Endrit Thaçi ka një urim special duke e quajtur të atin shkëmb dhe gur të palëvizshëm. Po ashtu djali i thotë se Hashim Thaçi do të jetë gjithmonë në zemrën e një shteti të tërë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb