SHBA

Heidi Klum na tregoi në fillim të vitit se Tom Kaulitz i kishte propozuar për martesë. Marrëdhënia e tyre, e cila u zbulua në maj të vitit të kaluar, ka shkaktuar debat në media pasi modelja gjermane është 45 vjeçe dhe muzikanti 29 vjeç

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Heidi është nëna e katër fëmijëve, Helena (14), Henry (14), Johan (12) dhe Lou (9) dhe thotë se fëmijët e saj mezi po presin dasmën dhe se ata e adhurojnë njerkun e ardhshëm.

“U takuam në shkurt të vitit 2018 dhe me sinqeritet dua të them se do të martohesha me të atë ditë. Isha e befasuar kur më pyeti, por në njëfarë mënyre ndjeva se do të ndodhte sepse ne menjëherë ramë në dashuri- tha Heidi.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb