E ka injoruar si një fans të zakonshëm dhe shumë të bezdisshëm. Kështu Heidi Klum, 45 vjeç, e ka trajtuar Drake.

Modelja tregon për programin “Ellen DeGeneres Shoë” se si reperi i kishte dërguar një mesazh duke i kërkuar një takim. Një mesazh së cilës modelja bukuroshe as nuk i ishte përgjigjur: ‘Sapo kisha njohur burrin e jetës time, kitaristin e Tokio Hotel, Tom Kaulitz’.

Gjithçka kishte ndodhur në fillim të 2018, pasi vetë Klum kishte zgjedhur Drake gjatë lojës

“Who’d You Rather” ose “Kë preferon?” në show-n e Ellen DeGeneres.

Reperi kishte marrë nga një mik i tij numrin e telefonit të modeles dhe i kishte kërkuar të dilnin bashkë: ’Gjynah që erdhi pak vonë’, thotë Klum: ‘Unë isha takuar me Tom Kaulitz, (18 vjet më i ri se ajo) kështu që nuk mund të takohesha me të.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: