Heidi Klum është shfaqur seksi dhe provokuese në një foto të postuar në Instagram. Ish modelja ka postuar një foto ku tregon look-un e saj transparent dhe gjoksin zbuluar, ku mban varur në qafë një varëse me gjarpër.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Me një xhaketë me gurë dhe me këmbët në plan të parë, modelja e famshme merr komente dhe zemra pafund.

Fotoja sipas komentit të bërë nga Klum do të jetë pjesë e Harper Bazar.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: