Heidi Klum publikoi disa foto provokuese dhe të zhveshura të enjten, duke treguar se nuk do t’ia dijë fare.
Modelja 49-vjeçare ka treguar fizikun e saj në formë me një trup të bardhë teksa ka pozuar në një banjë luksoze.
Megjithatë, teksa tregonte foton e zhveshur ajo ka guxuar edhe më shumë duke treguar pjesët intime.

“M😁😁D”, ka shkruar në Instagram supermodelja e cila ka fshirë më pas komentet e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërsa disa nga 10.2 milionë ndjekësit e saj mund të ishin tronditur kur panë Klum duke i treguar të gjitha, modelja ka qenë e njohur për postimin e disa përmbajtjeve të zhurmshme në faqet e saj të mediave sociale.
Përpara festës së saj vjetore të Halloween, Klum postoi një selfie të rrezikshme në pasqyrë që i la pak imagjinatës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb