Top modelja gjermanë Heidi Klum ndodhet në Berlin për programin televiziv gjerman “Germany’s Next Top Model”. Ajo ka kaluar disa orë nga koha e lirë më nënën e saj Erna dhe fëmijët, duke shëtitur nëpër qytet, shoqëruar nga truproja e saj dhe qeni Anton.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në pas ajo ka drekuar në një piceri pranë lumit më pas ka shijuar një akullore dhe kanë bërë një turne nëpër qytet. Të gjithë kanë qenë me maska Heidi, fëmijët Henry, 15 vjeç, Johan, 13, Lou, 11 e Leni, 16 vjeç. Me kapele të zezë dhe flokët biond, modelja shfaqet me një look casual me pantallona dhe veshje plotësisht të zezë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb