Në vitet 90-të ka qenë një nga modelet më të dashura, duke parakalua në pasarelat me prestigjioze dhe duke pozuar për brandet më të rëndësishme.
Sot në moshën 51-vjeçare, Helena Christensen nuk e ka humbur joshjen e saj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Me të brendshme tyli të zi dhe peliçe leopard për një set fotografik të nxehtë, ish modelja tregon format perfektë, duke i dhuruar ndjekësve të saj momente shumë erotike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb