Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar në lidhje me faktin se Këshilli i Qarkut Kukës i ka hequr Veton Surroit, titullin “Qytetar Nderi”.

Vasili shprehet se Rama u tregua i pabesë, për shkak se ai ka dhënë urdhër që Surroit t’i hiqet titulli “Qytetar Nderi” në Kukës, ndërsa tani del e shan këshilltarët.

Postimi i nënkryetarit të LSI-së Petrit Vasili:

Edi po me Vetonin ç’pate mor i pabesë!

Edi po pse i tradhetove keshilltaret e Kukesit?

Edhe ju dhe urdher keshilltareve, qe ti hiqnin titullin Vetonit edhe tani i shan dhe i nxjerr komplet si budallenj.

Po pse ke qene, je dhe do mbetesh i pabese?

Po budallai me i madh eshte kushdo qe te beson më ty.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb