Ky është momenti i tmerrshëm kur një burrë thyen këmbët pasi hidhet me parashutë nga një ndërtesë 19-katëshe. 

Erërat e forta bën që parashuta të bie me shpejtësi të madhe në tokë, ku si pasojë John Michael nga Teksasi thye që të dyja këmbët. 

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në qytetin Bryne në Norvegji, kurse John u hodh me parashutë nga ndërtesa më e lartë e këtij qytetit. 

Kulla Jaeren është afro 70 metra e lartë dhe gjendet në pjesën jugperëndimore të qytetit, kurse parashutisti nga Teksasi është dërguar me urgjencë në spital.

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb